VPOGLEDI V NPZ ZA 6. razred

V četrtek, 6. junija, petek, 7. junija in ponedeljek 10. junija bodo za učence 6. razreda vpogledi v rezultate NPZ v šoli pri šolskih urah. Priporočamo, da učenci doma skupaj s starši dostopajo s svojimi šiframi do nalog in pregledajo naloge ter si pripravijo vprašanja za učitelje, če bo še kaj nejasno.

DATUMI VPOGLEDOV:

  • četrtek, 6. junij,
  • petek, 7. junij in
  • ponedeljek 10. junij.

 

VPOGLEDI V NPZ  ZA STARŠE 6. razred

Vpogledi v NPZ za starše za 6. razred: V PONEDELJEK, 10. 6. 2019 ob 17.00 uri

Razred Predmet Učitelj Učilnica
6.a Slovenščina K.Kotnik Učilnica 16.a
Matematika N. Podojsteršek Učilnica 5
6.a Angleščina M. Golob Učilnica 4

 


VPOGLEDI V NPZ ZA 9. razred

V torek, 4. junija, sreda, 5. junija in četrtek 6. junija 2019 bodo za učence 9. razreda vpogledi v rezultate NPZ v šoli pri šolskih urah. Priporočamo, da učenci doma skupaj s starši dostopajo s svojimi šiframi do nalog in pregledajo naloge ter si pripravijo vprašanja za učitelje, če bo še kaj nejasno.

DATUM VPOGLEDOV:

  • torek, 4. junij,
  • sreda, 5. junij in
  • četrtek 6. junij 2019.

VPOGLEDI V NPZ  ZA STARŠE 9. razred

Vpogledi v NPZ za starše za 9. razred: V SREDO, 5. 6. 2019 ob 17.00 uri

Razred Predmet Učitelj Učilnica
9.a, 9.b Slovenščina M. Zmagaj Učilnica 3
9.a, 9.b Matematika M.Skarlovnik Učilnica 5
9.b, 9.b Državljanska kultura in etika M. Ocepek Učilnica 1

Pripravila: Ivanka Petovar