V VRTCU JE LEPO!

Življenja je čudovita možnost, ki nam je dana s trenutkom, ko se rodimo.
Vendar smo otroci v začetku še zelo odvisni od ljubezni, ki nam jo podarjajo starši.
To je toplo naročje, tudi sredi noči in vso noč, če ga potrebuješ.
To je varno zavetje, kamor se vračaš po nasvet, zaupanje.
To je tisto kar poleg hrane in obleke najbolj potrebuješ. Naj te ne skrbi.
Vedno je nekdo, ki čaka, da te pospremi v življenje.

(J. Pogačnik)

Delavci vrtca Mežica ponosno sprejemamo v svoja naročja otroke, ki so nam zaupani. Zavedamo se, da imamo pomembno in odgovorno nalogo »Pomoči staršem pri vzgoji otrok«. Le z dobrim medsebojnim spoštovanjem in sodelovanjem tako med sodelavci, starši kot zunanjimi sodelavci bomo gradili zaupanja vreden odnos in omogočili vsakemu posamezniku napredek na vseh področjih razvoja.

Naš cilj je, da otroci začutijo toplino, ljubezen, ustvarjalnost, ki je v našem vrtcu ne manjka!

V vrtcu diši po sveže kuhani hrani in prijaznosti,
v vrtcu se nam nikamor ne mudi,
v vrtcu je čas, da se igramo, cartljamo, ustvarjamo in
opazujemo eden drugega, kaj zmore in zna!

V vrtcu sledimo viziji:

»Spodbuden, ustvarjalen vrtec v katerem nas povezuje prijateljstvo, toplina, strokovnost in nam sodelovanje predstavlja izziv.”

Pomočnica ravnatelja Vrtca pri OŠ Mežica
Romana Šepul, mag.