Novo šolsko leto se nezadržno približuje, vse je že pripravljeno za začetek pouka.

Začetek pouka bo v ponedeljek, 2. septembra 2019.

Učenci od 2. do 9. razreda bodo prišli v šolo ob 8.20 uri. Zbrali se bodo v telovadnici, kjer jih bomo sprejeli učitelji in njihovi razredniki. Po pozdravu in dobrodošlici za uspešen začetek šolskega leta jih bodo razredniki pospremili v matične učilnice, kjer bodo imeli razredno uro. Sledil bo pouk po urniku. Učenci, ki so že oddali prijavo na šolsko prehrano, bodo to tudi dobili. Če tega prvi dan ne bodo imeli, morate obroke pravočasno odjaviti.

RAZREDNIKI ODDELKOV :7

RAZRED RAZREDNIK SORAZREDNIK UČILNICA UČENCI
1. a Nika PERMANŠEK     14
1. b Mateja KORASA   14
2. a Nataša IVARTNIK     17
2. b Nataša LIPOVNIK     16
3. a Petra SLATINŠEK     21
4. a Gordana POTOČNIK     17
4. b Meta KARNIČNIK     18
5. a Mateja ZORMAN     19
5. b Polonca BIVŠEK     17
6. a Jerneja VERTAČNIK Marjeta SKARLOVNIK   25
6. b Bojan IVARTNIK Marija ZMAGAJ   25
7. a Metka OCEPEK Borut IRŠIČ   14
7. b Nataša FAJMUT Katja KREJAN   15
8. a Mirjam LAPANJA Barbara LJUBOJEVIĆ LUPŠA   15
8. b Mitja LEDNIK Nina PRATNEKAR   16
9. a Špela METELKO Nataša PODOJSTERŠEK   12
SKUPAJ:   16 ODDELKOV     275

Prvošolčki bodo prišli v šolo v ponedeljek, 2. 9. 2019, ob 11.00 uri, kjer bo v mali telovadnici svečan sprejem.

Učenci od 2. – 9. razreda prvi dan prinesejo s seboj šolske torbe (dobili bodo učbenike), zvezke, pisala in copate. Prvošolčki pa  prvi dan še ne potrebujejo ničesar.

Uspešen začetek šolskega leta!

Ravnatelj:

Janko Plešnik