Spoštovani starši in učenci,

Upam in verjamem, da ste vsi zdravi in se dobro počutite. Smo že v drugem tednu učenja oziroma dela na daljavo. Verjamem, da poteka optimalno v danih okoliščinah. Vsi zaposleni se zelo trudimo, da ustvarimo kar najboljše pogoje za učenje, čeprav se vsi zavedamo, da to ni in ne more biti isto kot v šolskih prostorih.

Danes vam bodo učiteljice poslale anketo o vašem mnenju dela na daljavo. Prosim, da jo izpolnite odgovorno, saj bomo le z vašim mnenjem spremenili in izboljšali naše delo. Gre za vaše otroke, naše učence. Tudi drugače bomo veseli vaših nasvetov, pripomb pa tudi pohval.

Predvsem pa želim, da vsi upoštevamo navodila in nasvete glede korona virusa, kajti le tako bomo čim prej skupaj zmagali. Naše zdravje je najpomembnejše, vse ostalo bomo skupaj uredili! Smo na dobri poti.

#ostanizdrav    #ostanidoma

Lep pozdrav,

Janko Plešnik, ravnatelj