Na srečanju starejših občanov in občank, ki ga skupaj z Občino Mežica prireja Občinska organizacija Rdečega križa Mežica, smo 22.10., zopet po dveh letih premora, v gasilskem domu Mežica, otroci osnovne šole pripravili prisrčen program. Dvorana je bila polna in vzdušje prisrčno.  Mentorice pa smo na vse nastopajoče izjemno ponosne.

V hudomušnem programu sta nastopili folklorna skupina Črički pod mentorstvom Gordane Potočnik in Barbare Naveršnik Belhaima in dramska skupina Katrce pod mentorstvom Polonce Bivšek, manjkala ni niti harmonika, ki je zazvenela pod prsti naše Nuše.

Za dekoracijo in prisrčna darilca za starejše pa sta poskrbeli zastopnici RK na šoli, Nataša Lipovnik in Nataša Ivartnik.

Hvala vsem! Luštno je bilo. Nekaj utrinkov si lahko ogledate v spodnji galeriji.