VABILO NA PREDAVANJE

OTROKOVA SAMOPODOBA NA PREIZKUŠNJI

 ponedeljek, 13. novembra 2023, ob 17. uri v Narodnem domu Mežica

Vljudno vas vabimo na zanimivo predavanje, ki ga bo izvedla dr. Lucija Čevnik, sociologinja, publicistka, specializantka lacanovske psihoanalize, predavateljica, svetovalka in pisateljica (knjižni uspešnici Mama hčerki in Hčerka mami), ki s svojimi osebnimi in dolgoletnimi poklicnimi izkušnjami uči razvijati pozitivno telesno samopodobo, zdrav odnos do lastnega telesa in pomaga kvalitetno reševati konfliktne odnose med generacijami staršev in mladostnikov.

Svetuje in pomaga pri bolečem soočanju z globinami notranjih strahov, ki nam ves čas tiho prišepetavajo, da takšni kot smo, nismo dovolj dobri, dovolj lepi, dovolj pametni. Da preprosto nismo dovolj, da bi bili ljubljeni in sprejeti.

Navdihuje, ko nas preplavi sram in izgubimo ljubezen in sočutje do lastnega odseva v ogledalu.

 

Življenje je polno presenečenj

In karkoli že stopi na našo pot… vselej

smo sami tisti, ki se odločamo, katere

dogodke bomo označili za izzive in

katerim dali predznak »nevarno«.

(iz knjige HČERKA MAMI, dr. Lucija Čevnik)

Tega dne bodo skupne mesečne govorilne ure ob 16. uri.