PEVCI OSNOVNE ŠOLE SO SE USPEŠNO PREDSTAVILI NA PEVSKI REVIJI

NAŠE PESMI NAJ DONIJO

Na Prevaljah so v četrtek, 18. 4. 2024, obeležili praznik petja. Pevske revije Naše pesmi naj donijo se je udeležilo ducat koroških otroških in mladinskih pevskih zborov, ki so skoraj polni dvorani popestrili pozno popoldne z zanimivimi priredbami že znanih in manj znanih tujih in domačih napevov. Mežičani smo imeli še posebno čast, saj smo prireditev zaključili kot predzadnji in zadnji. Poslušalci so pevce nagradili z velikim aplavzom, ki so ga po prireditvi pospremile izključno dobre kritike. Pregovor Kdor poje, slabo ne misli ima za naše pevce skorajda preskromno sporočilo, saj so učenci poleg pozitivne naravnanosti ob petju pokazali predvsem veselje do petja, samozavest in pogum. Bravo naši!