Spoštovani starši,

verjamem, da redno spremljate trenutno dogajanje v Sloveniji glede epidemije korona virusa. Zadeva je skrajno resna. Vse nas skrbi nadaljnja širitev virusa. To je odvisno tudi od nas samih. Bodimo disciplinirani, solidarni in dosledni pri upoštevanju predpisanih ukrepov.

Od ponedeljka, 16.03.2020, se zapirajo šole in vrtci, tako tudi v Mežici. Manjkajočo snov bomo že nekako nadoknadili in usvojili (oglejte si rdeči zavihek na tej spletni strani »Izobraževanje na daljavo«), sedaj je najpomembnejše naše zdravje in tudi naša življenja.

Še enkrat, upoštevajmo navodila: izogibajmo se  socialnim stikom, čim več se zadržujmo doma. Prej ko bo virus ustavljen, prej se bo življenje tudi v Mežici normaliziralo.

Kliknite tukaj in si preberite obvestilo za starše – Varstvo otrok

Vsem nam želim predvsem zdravja in dobrega počutja!

Mežica, 13.03.2020                          dr. Janko Plešnik, ravnatelj