Po odloku župana Mežice, Dušana Kreblja, je vrtec Mežica v prihodnjem tednu (26.10.2020-30.10.2020) ZAPRT.

Odprt je le izjemoma za starše, ki varstva ne morejo organizirati drugače in bodo pridobili izjave delodajalca ter podali izjavo, da sami varstva ne morejo zagotavljati in da je bil otrok v zadnjih 10 dnevih zdrav in ni bil v stiku s COVID-19 pozitivno osebo.

Vse starše, ki so otroke v tem času, ko so tudi jesenske počitnice, v vrtec prijavili smo o tem že obvestili z SMS sporočilom. Prijavo otroka morajo sporočiti preko sistema lopolis ali na tel.: 051-317-331, najkasneje do sobote, 24.10.2020, do 12. ure.

V ČASU ZAPRTJA VRTCA SO STARŠI OTROK, KI VRTCA NE OBISKUJEJO, PLAČILA ZA VRTEC OPROŠČENI!

#OSTANITE ZDRAVI#

Pomočnica ravnatelja vrtca pri OŠ: Romana Šepul, mag.

Ravnatelj OŠ Mežica: dr. Janko Plešnik