Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je na podlagi 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (Uradni list RS, št. 152/20) izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Pouk bo za vse učence potekal po urniku, vsebine in čas pa bodo prilagojeni. Vsa navodila za posamezen predmet in povezave do videokonferenc boste našli na spletnih učilnicah.

Zavedamo se, da delo na daljavo zahteva drugčen pristop, precej organizacije in samoiniciativnosti, za kar se vam že vnaprej zahvaljujemo.

Želimo vam veliko dobre energije in ostanite zdravi.