Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

obveščamo vas, da je Vlada RS v sredo 20. 1. 2021, sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje. S tem odlokom se začasno prepoveduje zbiranje ljudi v osnovnih šolah, razen za učence od 1. do vključno 3. razreda v Gorenjski, Koroški, Obalno-kraški, Osrednjeslovenski, Podravski, Pomurski, Primorsko-notranjski, Savinjski in Zasavski regiji.

Tako bo tudi na OŠ Mežica od torka, 26. 1. 2021 za učence od 1. do 3. razreda potekalo izobraževanje v prostorih šole. Za učence od 4. do 9. razreda pa bo šolanje še naprej potekalo na daljavo.

Vse podrobnejše informacije o vračanju otrok v šole boste starši še pred začetkom pouka dobili po elektronski pošti.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami!

Upoštevali bomo vsa navodila za zaščito: POOSTRENA HIGIENSKA PRIPOROČILA ZA IZVAJANJE POUKA V OSNOVNI ŠOLI ZA PREPREČEVANJE ŠIRJENJA SARS-CoV-2 (pdf)