Danes smo se prvo jutro zbudili v Materadi. Naspani? Kakor kdo :). Čeprav smo včeraj ubogali navodila učiteljev in ob dogovorjeni uri ugasnili luči, se v nekaterih sobah gospod Spanček še nekaj časa ni oglasil. Kljub temu pa ob jutranjem obisku gospoda Alarmčka ni bilo prevelikih težav.

Pri pouku smo sledili ciljem iz učnega načrta za angleščino ter slovenščino. Učitelji so bili presenečeni, kako radi beremo, mi pa veselo uporabljamo »flippers, rafts, snorkles, spades …« tudi na plaži. Vam v angleščini opišemo še druge plažne predmete in aktivnosti, ko pridemo domov.

Plavamo vedno bolje!

Smo pa tudi pravi avanturisti – šli smo na lov za zakladom. Nič takega? Tudi našli smo ga. Nič takega? Dobro smo hodili. Nič takega? Šli smo v temi! In vsi pokazali veliko poguma! Bravo mi!

Dragi starši, saj mislimo na vas, a tudi z učiteljicami in učiteljema se imamo prav fajn!
Lep pozdrav za danes.